08 cze

Eliminacje gminne do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 9.05.2014 r. na boisku „Orlik” w Godzianowie odbył się  mecze eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Lnisna. Czas gry wynosił 2 x 10 minut.

Wynik rywalizacji z udziałem dziewcząt:
S.P. Godzianów   –  S.P. Lnisno      4 – 0 (J. Kolis 4)

Skład: Aleksandra Kozłowska – Renata Białkowska, Angelika Dura, Sylwia Jagielska, Weronika Kobierecka, Julia Kolis, Martyna Kijo, Agnieszka Malinowska, Zuzanna Markowicz, Izabela Mozga.

Wynik rywalizacji z udziałem chłopców:

SP Godzianów –  SP Lnisno  3 – 3  k: 2 – 1  (J. Farej N. Klepaczka,
 S. Tuka)

Skład: Łukasz Kroc – Adrian Czuba, Wiktor Głuszek, Jakub Farej, Norbert Klepaczka, Kamil Grabski, Jakub Kowalski, Tomasz Pąśko, Szymon Tuka, Paweł Urbanek .

Nasi chłopcy choć z problemami zwyciężyli po emocjonującym i zaciętym meczu. Natomiast dziewczęta nie dały szans drużynie z Lnisna pewnie wygrywając.

Opiekunowie:  Robert Duda, Joanna Górajska