23 cze

Sukcesy sportowe Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy sportowe Szkoły Podstawowej w roku szkolnym  2013/2014
1. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
I miejsce Paweł Urbanek , II miejsce  Łukasz Głuszek

2. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Unihokeju.
 I miejsce dziewcząt

3. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Tenisie Stołowym.                                       I miejsce dziewcząt

4. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Min Piłce Ręcznej.
II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców

5. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Koszykówce.                                       I miejsce  chłopcy

6. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Nożnej.                                   II miejsce chłopców

7. Finał powiatowy XIV Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”
I miejsce dziewcząt klasy I-III

Największe osiągnięcie sportowe ZSO Godzianów w roku szkolnym 2013-2014
8. Finał wojewódzki XIV Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”
V miejsce dziewcząt klasy I-III

Sukcesy sportowe Liceum Ogólnokształcącego w roku szkolnym  2013/2014
III miejsce Karolina Szychowska

2. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Piłce Ręcznej.                                         II miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt

3. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Siatkówce.                                            III miejsce w dziewcząt i chłopców.

4.  Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Tenisie Stołowym.                                       I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców

5. Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Piłce Nożnej.                                             I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt.
Posumowanie osiągnięć sportowych uczniów

4. Michał Nadulski  105
5. Łukasz Szewczyk  105
6. Krzysztof Machaj  95

Wszyscy wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, medalami oraz koszulkami z napisem  „Sportowiec Szkoły 2013/2014” i nazwiskiem z tyłu. Gratulujemy osiągnięć i dziękujemy za godne reprezentowanie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Godzianów, Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, pracownikom obsługi oraz rodzicom za zaangażowanie i wsparcie bez których nie byłyby możliwe te sukcesy sportowe.

Opiekunowie: Robert Duda, Sławomir John, Joanna Górajska