13 paź

ZSO Godzianów kibicuje reprezentacji!

W dniu 11.10.2015 odbył się wyjazd kibiców ZSO Godzianów do Łodzi na mecz reprezentacji Polski U-20 ze Szwajcarią w spotkaniu rozegranym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim, który jest w trakcie modernizacji i do dyspozycji kibiców była jedna trybuna w większości przez nich zapełniona.

W grupie kibiców ZSO Godzianów znaleźli się uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz nauczyciele i rodzice w sumie 47 głośnych gardeł, które w zimne wietrzne południe okrzykami, śpiewem oraz oklaskami zagrzewało do boju naszych piłkarzy. Nasi kibice ubrani w biało-czerwone barwy z dużym transparentem byli wyróżniającą się grupą wśród kibiców zgromadzonych na stadionie. Niestety nasi piłkarze nie stanęli na wysokości zadania i przegrali z rówieśnikami ze Szwajcarii 2 – 3 choć na początku drugiej połowy prowadzili 2 – 1. Pomimo trzech wpuszczonych goli wyróżniającym się graczem był bramkarz Mateusz Kuchta. Godnym zauważenia  jest fakt iż jednym z sędziów liniowych był Dawid Golis z OZPN Skierniewice, który jest jednym z wyróżniających się sędziów w naszym okręgu i nie tylko.

Wyjazd zorganizowali: Robert Duda, Sławomir John, Dariusz Studniarek.