22 wrz

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego

W dniu 20.09.2016 na boisku przy Szkole Podstawowej  w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które rozpoczęły sezon 2016/2017 Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Dystans 1000 metrów

Julia Kolis

1

Hubert Dziuda

8

Lilianna Pintara

13

Mikołaj Markiewicz

9

Aleksandra Szychowska

15

Kacper Karalus

12

Dystans 1500 metrów

Paweł Urbanek

1

Norbert Klepaczka

3

Nasi faworyci nie zawiedli Julia Kolis i Paweł Urbanek wygrali swoje biegi zdobywając Mistrzostwo Powiatu w swojej kategorii. Przypomnijmy że w zeszłym roku oboje zdobyli drugie miejsca. Na podium także zameldował się Norbert Klepaczka kończąc bieg na trzecim miejscu. Pierwsza piątka zawodników w każdej kategorii w nagrodę otrzymała dyplomy, upominki oraz prawo reprezentowania powiatu na zwodach wojewódzkich, które odbędą się w 28 września w Uniejowie. Natomiast pierwsza trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Nagrody wręczał starosta skierniewicki Mirosław Belina oraz sekretarz gminy Bolimów Andrzej Czarnota.

Opiekun: Robert Duda