20 lis

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

W dniu  20.10.2016 Skierniewice na Stadionie Miejskim gościły finalistów powiatowego  XVII Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W tym dniu rozgrywano zawody dla kategorii U8, U12 dziewcząt i chłopców. Zwycięzca  zawodów uzyskiwał awans do turnieju wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców U12.

Wynik rywalizacji  chłopców U12:

SP Wysokienice  – SP Godzianów   1 : 0

SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór  0 : 4

SP Godzianów   –  SP Lipce Reymontowskie 5 : 1

Końcowa klasyfikacja:

1.

SP Wysokienice

2.

SP Godzianów

3.

SP Lipce Reymontowskie

4.

SP Nowy Dwór

Skład:  Maciej Skibiński – Mateusz Głuszek, Bartosz Drążkowicz, Mikołaj Markiewicz , Bartosz Mozga, Maciej Pąśko, Filip Bartosik, Kacper Saks, Kacper Zarębski.

Wynik rywalizacji  dziewcząt U12:

SP Wysokienice  –  SP Godzianów   2 : 0

SP Godzianów – SP Drzewce     2 : 2   (D. Dominiak 2)

Końcowa klasyfikacja:

1.

SP Drzewce

2.

SP Wysokienice

3.

SP Godzianów

Skład: Aleksandra Szychowska – Daria Dominiak, Patrycja Kroc, Karolina Supera, Oliwia Chmielińska, Natalia Ceroń, Amelia Karalus, Dominika Lipńska, Aleksandra Kowara.

Nasze drużyny były blisko wygranej w turnieju i awansu do finału wojewódzkiego. Chłopcy prowadząc grę w meczu z Wysokienicami mając 3 sytuacje stuprocentowe nie wykorzystali ich a w końcówce to się zemściło i straciliśmy bramkę, która zważyła na awansie. Natomiast dziewczęta po pierwszej 0-2 przegranej z Wysokienicami  także miały szanse awansu gdyż Drzewce wygrały z Wysokienicami 2-0. Zadanie wydawało się bardzo trudne gdyż na początku spotkania z Drzewcami przegrywaliśmy 1-0. Po chwili dwie akcje naszej drużyny i prowadzimy 2-1 jeszcze jedna bramka i nasz awans niestety to rywalki doprowadzają do remisu i to one awansują. Na osłodę naszą szkołę na finale wojewódzkim będą reprezentować najmłodsze dziewczynki z U8, które nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna.

Opiekun: Robert Duda