15 kwi

Mamy Mistrzynie Województwa!!!

Mamy Mistrzynie Województwa !!!

W dniach 22 i 23.03.2017 na  boiskach piłkarskich Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi odbył się Finał Województwa Łódzkiego XVII Turniej Piłki Nożnej  „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” dla dziewcząt i chłopców w kategoriach U-8, U10, U12. W kategorii U8 powiat skierniewicki reprezentowały dziewczęta z SP Godzianów. Nasza drużyna jako jedna zgłosiła się do październikowych eliminacjach powiatowych i automatycznie awansowały do finału wojewódzkiego. W tej kategorii rozgrywki kończyły się na etapie wojewódzkim a zwycięzca  zawodów zostawał  Mistrzem Województwa.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt U8:

Gr. L

Watra Gidle  –  SP Godzianów   0 : 0

SP Godzianów  –    SP 10 Zduńska Wola   7 : 0   (O. Klepaczka 3, E. Markowicz 2, M. Gołębiowska 2,)

SP Bąków  –  SP Godzianów   1 : 1 (L. Krawczyk)

SP Godzianów  – SP  Sulejów   2 : 0  (O. Klepaczka 2)

Klasyfikacja dziewcząt U8:

1. SP Godzianów
  2. SP Bąków
  3. Watra Gidle
  4. SP Sulejów
  5. SP 10 Zduńska Wola

Królowa strzelczyń: Oliwia Klepaczka (SP Godzianów)

Skład SP Godzianów:

Lipińska Daria

– Markowicz Emilia, Klepaczka Oliwia, Liliana Krawczyk,  Gołębiowska  Maria, Głowacka Eliza, Rosińska Małgorzata, Szczechowicz Julia, Kroc Amelia.

DSCN3116

Dziewczęta z Godzianow

a w kategorii U8 zostały Mistrzyniami Województwa Łódzkiego  XVII Turniej Piłki Nożnej  „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to największe osiągnięcie sportowe Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie, które zostało poprawione po tym jak w poprzedniej edycji nasz zespół wywalczył w tej kategorii wicemistrzostwo województwa. Po za sukcesem drużyny nasza zawodniczka Oliwia Klepaczka zdobywając 5 bramek w turnieju została „Królową strzelczyń”. Dziewczęta do turnieju przygotowywały się uczestnicząc systematycznie w zajęciach szkolnego koła sportowego. Trzy zawodniczki uczestniczyły w poprzedniej edycji tu

rnieju i raczej nikt się nie spodziewał że wynik z poprzedniego roku będziemy w stanie poprawić, a jednak udało się. O naszej wygranej w gronie pięciu zespołów zadecydowała mała tabela i korzystniejsza różnica bramek. Cieszymy się i jesteśmy dumni z postawy naszych złotek, z pewnością w niedalekiej przyszłości jeszcze będziemy się cieszyć z ich osiągnięć. Dziewczęta w nagrodę otrzymały pamiątkowe medale, ogromny puchar oraz dyplom. Zawodniczki zostały nagrodzone sprzętem sportowym (torby sportowe i kompletny strój) oraz  produktami głównego sponsora zawodów firmy Tymbark.

Trener drużyny dziewcząt U8: Robert Duda