05 cze

Projekty edukacyjne w naszej szkole

W dniu 29.05.2013 roku w trakcie trwania szkolnego ,, Dnia Rodziny ‘’ w sali GOK w Godzianowie została przedstawiona przez uczniów klasy II a prezentacja projektu pt,, Polacy na igrzyskach olimpijskich’’. Uczniowie klasy IIa Michał Kubik ,Dominik Tuka ,Cezary Dominiak, Wiktor Tuka, pod kierunkiem opiekuna projektu p.Sławomira  John zaprezentowali rys historyczny igrzysk olimpijskich oraz przedstawili w krótkiej formie udział Polski i polskich sportowców na olimpiadach w latach 1928 – 2012. W projekcie  dużo uwagi było poświęcone sportowcom niepełnosprawnym reprezentujących nasz kraj podczas igrzysk olimpijskich. W ramach projektu został przeprowadzony test wiedzy z igrzysk olimpijskich oraz konkurs na plakat o tematyce olimpijskiej. Komisja szkolna w składzie  wice – dyr. ZSO w Godzianowie Lucja Supera , Dariusz Studniarek nauczyciel matematyki w gimnazjum , Klaudia Białkowska  – przewodnicząca SU w gimnazjum dokonały oceny prac plastycznych .

Najwyżej została oceniona praca uczniów klasy Ib .

Test z wiedzy olimpijskiej oraz plakat o tematyce olimpijskiej były zaliczone do punktacji na ,,najbardziej usportowioną klasę w szkole ‘’w roku szkolnym 2012/2013.

Po podsumowaniu punktów najwięcej punktów uzyskała klasa

1m  –  Klasa  IIa  150 pkt

2m  –  Klasa  Ib    120 pkt