03 paź

Bieg po zdrowie – Bolimów

bieg_po_zdrowie

W dniu 3.10.2017 na boisku przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyła się XIII edycja „Bieg po zdrowie”. Organizatorami biegu była Gmina Bolimów, SP Bolimów i ZSP Bolimów. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali na XIII edycji „Bolimowski bieg po zdrowie. W każdej kategorii pierwsza szóstka była nagradzana a nasi zawodnicy plasowali się w pierwszej szóstce. W kategorii gimnazjum była prowadzona punktacja na najlepszą szkołę, w której zwyciężyliśmy w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziękujemy wszystkim reprezentantom szkoły i gratulujemy nagrodzonym.
Opiekunowie: Robert Duda, Przemysław Sas, Joanna Górajska, Agnieszka Muchyńska, Danuta Mozga, Halina Majka, Lidia Żelazna

ZAPRASZAMY do KRONIKI SPORTOWEJ, aby zapoznać się z protokołami z zawodów.