13 paź

dzien edukacji v3

Trzynastego października 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie odbyły się następujące uroczystości.

Część I

• Msza św. dziękczynna za pontyfikat Jana Pawła II w czasie której modliliśmy się za nauczycieli i pracowników szkoły.
  • Ślubowanie uczniów klas I szkoły podstawowej przygotowane przez wychowawczynie klas Panią Joannę Gorajską i Panią Agnieszkę Muchyńską.
  • Wspomnienia o patronie szkoły- papieżu Janie Pawle II, przygotowane przez Panią Agnieszką Kamieniarz.
  • Dzień Edukacji Narodowej, prezentacja „Nauczyciele, też kiedyś byli dziećmi” przygotowane przez uczniów gimnazjum pod kierunkiem Pani Magdaleny Wolskiej.

Część II

• Pani Agnieszka Kamieniarz przypomniała krótką historię budowania i oddania do użytku Szkoły Podstawowej w Godzianowie z okazji XX- lecia jej istnienia.
  • Sekretarz gminy Pan Andrzej Mozga wręczył Nagrody Wójta nauczycielkom, Pani Magdalenie Jaskule i Joannie Górajskiej.
  • Pani dyrektor Lucja Supera wręczyła nagrody dyrektora następującym nauczycielom: Agnieszce Kamieniarz, Magdalenie Wolskiej, Agnieszce Muchyńskiej, Halinie Majce, Danucie Mozdze, Annie Płocharczyk, Dariuszowi Studniarkowi, Józefowi Janikowi oraz obsłudze i pracownikom niepedagogicznym szkoły: Joannie Mozdze, Krystynie Masłosze, Jadwidze Sumińskiej, Jolancie Murgrabii, Wiesławie Białek, Jadwidze Sumińskiej, Tadeuszowi Trojanowi, Krzysztofowi Mozdze, Krzysztofowi Mozdze oraz Stanisławowi Petrynowskiemu.

Podsumowaniem uroczystości był występ uczniów koła teatralnego w przedstawieniu pod tytułem „Syzyf”.