13 lis

Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej – chłopcy

igrzyska_chłopcy_ręczna

GODZIANÓW SREBRNYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU !

Dnia 13.11.2017 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce ręcznej chłopców.

Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny reprezentujące następujące szkoły:

1. Godzianów
  2. Głuchów
  3. Jeruzal
  4. Strzyboga

Turniej odbywał się systemem każdy z każdym, a o kolejności spotkań zadecydowało losowanie. Zawody odbywały się w miłej, przyjaznej, a przede wszystkim bezpiecznej atmosferze. Nad zawodami czuwał ratownik medyczny.
Mecze toczyły się w zaciętej rywalizacji sportowej ze szczególnym poszanowaniem zasady fair play. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:
  • Jeruzal – Strzyboga 11 : 2
  • Godzianów – Głuchów 8 : 4
  • Jeruzal – Głuchów 11:5
  • Strzyboga – Godzianów 7:11
  • Jeruzal – Godzianów 7 : 4
  • Strzyboga – Głuchów 3 : 12
W najbardziej emocjonującym spotkaniu gospodarze z Godzianowa ulegli  niepokonanej w tym turnieju ekipie z  Jeruzala ostatecznie zajmując drugie miejsce. Klasyfikacja końcowa:
  1. Jeruzal
  2. Godzianów
  3. Głuchów
  4. Strzyboga
W środę 15.11.2017 r. w naszej szkole o Mistrzostwo Powiatu powalczą dziewczyny.

TRZYMAMY KCIUKI ZA WYSTĘP NASZEJ REPREZENTACJI !