28 cze

Szkolny Dzień Matematyki

2Dnia 25 czerwca 2013r. w szkole odbył się  „Szkolny Dzień Matematyki”.  W imprezie udział wzięli uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz uczniowie Gimnazjum.  Rywalizacja podzielona była na dwie grupy: uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Klasy uczestniczyły w czterech konkurencjach. Najlepszą klasą Szkoły Podstawowej została VI b, wśród gimnazjalistów zwyciężyła klasa II b.
W Szkole Podstawowej w klasach odbył się konkurs na Mistrza Matematyki. W klasie IV Mistrzami Matematyki zostały Zuzanna Rudzka i Monika Klepaczka. Mistrzami Matematyki klas szóstych zostali Kacper Mozga i Joanna Kubik.
Podczas uroczystości podsumowany został  Międzynarodowy Konkurs  „Kangur Matematyczny” w którym wyróżnienie otrzymał Kamil Grabski uczeń klasy V Szkoły Podstawowej.

Organizatorami byli: Józef Janik i Dariusz Studniarek

Robert Gruszewski