09 paź

W dniu 25.09.2013 na boisku przy szkole podstawowej  w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców,

które rozpoczęły sezon 2013/2014 Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach. Nasz ZSO w Godzianowie był reprezentowany przez uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum  w kategorii  dziewcząt i chłopców w sumie dwudziestu czterech uczniów.

Szkoły Podstawowe

Dystans 1000 metrów

Imię i Nazwisko miejsce Imię i Nazwisko miejsce
Weronika Kobierecka 6 Paweł Urbanek 1
Izabela Mozga 8 Łukasz Głuszek 2
Karolina Dąbrowska 12 Norbert Klepaczka 5
    Jakub Farej 8

Gimnazja

Dystans 1000 m miejsce Dystans 1500 m miejsce
Agata Bachura 3 Eryk Krupa 5
Natalia Adamus   Paweł Farej
Karolina Karalus   Kacper Moskwa
Martyna Dziąg   Paweł Wach
Małgorzata Kubik   Cezary Dominiak nie ukończył

Szkoły Ponadgimnazjalne

Dystans 1000 m miejsce Dystans 1500 m miejsce
Karolina Szychowska 3 Krzysztof Zarzycki 4
Roksana Hetka 7 Kamil Reczulski 5
Klaudia Białkowska 8 Krzysztof Machaj 6
    Łukasz Szewczyk nie ukończył

Najlepiej z pośród wszystkich reprezentacji  naszego  ZSO zaprezentowali się chłopcy ze szkoły podstawowej zajmując dwa pierwsze miejsca. W nagrodę otrzymali dyplomy, medale i upominki.  Pierwsza piątka z każdej kategorii uzyskała awans na  zawody wojewódzkie. W sumie sześciu uczniów naszego ZSO uzyskało ten awans GRATULUJEMY!!!

Opiekunowie:

Robert Duda, Sławomir John, Joanna Górajska