08 cze

Pracownia językowa

oddanie-pracowni-jezykowej-2021-glowne

Pracownia językowa wyremontowana została ze środków pozyskanych z konkursu „Do hymnu”, Funduszu Rozwoju Systemu Edukacji i Urzędu Gminy.

Zaszczyt otwarcia sali przypadł w udziale: Ministrowi w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Pawłowi Sałkowi, Przewodniczącej Rady Gminy w Godzianowie – Halinie Karalus, nauczycielom języków obcych: Magdalenie Jaskule i Jackowi Madanemu.
Remont polegał na wykonaniu wylewek, położeniu wykładziny, oraz zamurowaniu wnęk po piecach kaflowych i szafach, wykonano sufit podwieszany z nowym oświetleniem, wymieniono drzwi wejściowe na nowe drewniane. Wygipsowano i pomalowano ściany. Klasa wyposażona została w nowoczesne pomoce dydaktyczne: jednostkę centralną, panele przyłączeniowe, monitor dotykowy, komputer nauczycielski, słuchawki dla uczniów. W pracowni urządzono 24 stanowiska uczniowskie z nowymi stolikami i ekologicznymi oraz ergonomicznymi krzesłami.