06 sty

Dnia 3.12.2013  w hali sportowej w Bedlnie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

Do rywalizacji dziewcząt i chłopców zgłosiło się po 5 drużyn. System rozgrywek w takim wypadku jest następujący, drużyna reprezentująca zwycięski powiat z zeszłego roku automatycznie znalazła się w trójce a pozostałe 4 drużyny drogą losowania utworzyły dwie pary, których zwycięzcy znaleźli w fazie finałowej a pokonani rywalizowali o miejsce czwarte. Czas gry wynosił 2 x 6 minut z minutową przerwą. Zwycięzcy zawodów uzyskują awans na zawody wojewódzkie. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:

SP Godzianów – SP Skierniewice nr 9    0 – 0   k. 0 – 2

Mecz o miejsce czwarte:

SP Biała Rawska  –  SP Godzianów       1 – 2 (A. Dura 2)

Skład:

Aleksandra Kozłowska (c) –  Renata Białkowska, Weronika Kobierecka,  Sylwia Jagielska, Zuzanna Markowicz, Angelika Dura, Natalia Skibińska, Agnieszka Malinowska.

Nasze dziewczęta pojechały na zawody bojowo nastawione. W pierwszym meczu trafiliśmy na SP Skierniewice nr 9 i w przebiegu całego meczu byliśmy drużyną zdecydowanie przeważającą lecz nie mogliśmy udokumentować tego bramką. Seria rzutów karnych , której szczęście nie było po naszej stronie przegrywając 0 -2 .W meczu pocieszenia o miejsce czwarte wygraliśmy po dwóch bramkach Angeliki Dury. Jednak po minach dziewcząt nie było widać zadowolenia tylko rozczarowanie z nie wykorzystanej szansy.

Opiekun: mgr Robert Duda