05 lut

Podpisanie porozumienia między Wydziałem Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej, a Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie

W dniu 31 stycznia 2014 r. zostało podpisane porozumienie między Wydziałem Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej, a Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie. W uroczystości szkołę reprezentowali:  pani dyrektor mgr Grażyna Balbina Radowicz, koordynator klas mundurowych mgr Zbigniew Dzik, wójt gminy Godzianów pan porozum2Zdzisław Tuleja, a także strzelcy – uczniowie klas o profilu sportowo – obronnym z LO im. 26 Pułku Artylerii Lekkiej. Akademię Obrony Narodowej  reprezentowali  prorektor ds. studenckich dr Aneta Nowakowska-Krystman, dziekan WBN płk dr hab. inż. Maciej Marszałek, prodziekan ds. studenckich dr Marlena Karnowska-Werner, pełnomocnik do kontaktu z klasami mundurowymi mgr Marzena Żakowska. WBN  AON obejmując patronatem LO im. 26 Pułku Artylerii Lekkiej w Godzianowie przedstawił ciekawą ofertę współpracy dla klas sportowo – obronnych, doceniając dotychczasowe osiągnięcia szkoły w dziedzinie krzewienia obronności i patriotyzmu. Młodzież z LO w Godzianowie spotkała się ze studentami AON i  zwiedziła campus i Rembertowski Park Militarny.

mgr Zbigniew Dzik