13 paź

Nocowanie Vb

2022-nocowanie-glowne

Czy to możliwe, aby uczniowie z klasy Vb nie mogli doczekać się pójścia do szkoły? By ochoczo do niej pędzili? Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak…

To wydarzyło się naprawdę. Gdzie? W naszej szkole! Tylko… nocą! Do naszej dyspozycji była cała szkoła, zaczęliśmy od obejrzenia filmu detektywistycznego „Biuro detektywistyczne Lessego i Mai”. Po filmie zaczęła się zabawa w podchody, uczniowie przy świetle latarek poszukiwali ukrytych zagadek w całej szkole. Oj działo się:) Zmęczeni po godzinnych podchodach spotkaliśmy się na stołówce, aby posilić się pyszną pizzą. W dalszej części były zagadki zorganizowane z okazji Dnia Chłopaka oraz gry zespołowe na hali sportowej. To była wyjątkowo krótka noc.
Wspólnie spędzony czas najlepiej dokumentują zdjęcia, a najtrafniejszą recenzją są opinie uczestników, którzy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili szczęśliwie do swoich domów.

Opiekunowie :
Paulina Bednarek