Koła zainteresowań

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające w roku szkolnym 2019/2020

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

klasa

przedmiot

dzień 

godzina

  1.  

Danuta  Mozga

I

Edukacja wczesnoszkolna

piątek

8:00-8:45

  1.  

Halina Majka

II a

Edukacja wczesnoszkolna

piątek

12:40-13:25

  1.  

Lidia Żelazna

IIb

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

12:40-13:25

  1.  

Marzena  Miazek

 

 

 

 

  1.  

Monika  Dukaczewska

 

 

 

 

  1.  

Jacek  Madany

I, Va, VIa, Vb, VII

j. angielski

wtorek

7:15-8:00

  1.  

Dariusz  Studniarek

VI a

Matematyka

czwartek

13:35-14:20

  1.  

Magdalena  Wolska

VIb

Język polski

 

 

  1.  

Anna  Płocharczyk

VII VIa

VIb

Język polski

środa

8:00 – 8:45

13:30 – 14:30

(zamiennie)

  1.  

Józef   Janik

Va

matematyka

 (zamiennie)

czwartek

13:25-14:20

IV, Vb

poniedziałek

13:25-14:20

 

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa

dzień 

godzina

  1.  

Danuta  Mozga

j. polski

I

czwartek

12:40-13:25

  1.  

Lidia Żelazna

matematyka

II b

czwartek

11:45-12:30

  1.  

Halina Majka

matematyka

II a

środa

12:40-13:25

  1.  

Agnieszka Muchyńska

matematyka

III b

czwartek

10:50-11:35

  1.  

Joanna Górajska

j. polski

III a

czwartek

12:40-13:25

  1.  

Rafał Perski

 

 

 

 

  1.  

Monika  Dukaczewska

j. angielski

VIII

czwartek

12:40-13:25

  1.  

Anna  Płocharczyk

j. polski

VI a

wtorek

13:25-14:20

  1.  

Jacek  Madany

j. angielski

VII

poniedziałek

10:50-11:35

  1.  

Dariusz  Studniarek

Koło matematyczne

VI b

czwartek

8:00 – 8:45

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień  godzina

  1.  

Robert Duda

SKS

III – V

Środa

14:25-15:10

  1.  

Katarzyna Łukaszewicz

Szkolne Koło LOP

biologia

IV, Va, VIb, VIa

Piątek

13:35-14:20

  1.  

Danuta Mozga

Koło Małych Odkrywców

I -III

II semestr

  1.  

Monika Dukaczewska

Jacek Madany

Klub Europejski

 

 

 

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej  (zajęcia dodatkowe)

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

klasa

przedmiot

dzień 

godzina

  1.  

Agnieszka Muchyńska

III b

  j. polski

czwartek

11:45-12:30

  1.  

Joanna Górajska

III a

matematyka

Piątek

12:40-13:25

 

Zajęcia  rozwijające (zajęcia dodatkowe)

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa

dzień 

godzina

  1.  

Dariusz Studniarek

matematyka

VIII

wtorek

14:25-15:10

  1.  

Marzena Miazek

j. polski

IV

wtorek

8:00-8:45

  1.  

Robert Duda

SKS z programu

III – V

środa

czwartek

13:35-14:20

13:35-14:20

  1.  

Rafał Perski

SKS z programu

I-II

środa

13:35-14:20

  1.  

Jacek Madany

j. angielski

I, Va, VIa, Vb, VII

czwartek

7:15-8:00

  1.  

Rozalia Kosińska

historia

IV-VIII

środa

13:35-14:20