17 paź

WIZYTA MAGIKA MACIEJA BIEZUŃSKIEGO

spotkanie magik v2

Dnia 17.10.2017 r. uczniowie klas I – VI naszej szkoły zebrali się w sali GOK na tajemniczym spotkaniu z czarodziejem. Na scenie pojawił się mężczyzna ubrany na czarno. Nikt wtedy nie wiedział , że to magik, który nie tylko wyczaruje, ale i oczaruje wszystkich swoim talentem. Magik pokazywał niezwykle sztuczki, w których mogli wziąć udział również uczniowie naszej szkoły.

Każda sztuczka kończyła się wyczarowaniem maskotki dla dziecka. Muzyka i niezwykłe sztuczki Pana Macieja Biezuńskiego wprowadziły wszystkich w zachwyt i niedowierzanie. Jego sztuczki to prawdziwa magia.
Pan Maciej, jak mówił o sobie, pochodzi ze Skierniewic, a od 21 roku życia mieszka w Stanach, gdzie ma swoją rodzinę i gdzie rozwija swój wyjątkowy talent. W Internecie została umieszczona informacja, że został on zwycięzcą w konkursie talentów w Michigan w USA, gdzie obecnie mieszka.

Danuta Mozga

ZAPRASZAMY do GALERII, aby obejrzeć fotorelację.