28 wrz

Mistrzostwa Powiatu – biegi przełajowe

DSC_1528W dniu 28.09.2018 na boisku przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które zainaugurowały współzawodnictwo sportowe SZS szkół powiatu skierniewickiego 2018/2019.

Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów w kategorii dzieci, młodzieży i licealiada.

Szkoła Podstawowa klasy I-VI
Dystans 1000 metrów

Dziewczęta

Miejsce

Chłopcy

Miejsce

Aleksandra Kowara

3

Maciej  Pąśko

4

Zuzanna Krawczyk

16

Krystian Krupa

17

Amelia Karalus

20

Filip Bartosik

18

Aleksandra Czechowska

21

Filip Bartosik

26

Natalia Jarosińska

27

Kacper Zarębski

31

klasy VII, VIII, gimnazjum 
Dystans 1000 dziewczęta i 1500 chłopcy

Dziewczęta

Miejsce

Chłopcy

Miejsce

Aleksandra Szychowska

6

Roman Świderek

5

Lilianna Pintara

7

Mateusz Kowara

14

Natalia Świderek

16

Bartosz Mozga

20

Karolina Kielan

20

 

 

Szkoły średnie
1500 chłopcy

Chłopcy

Miejsce

Sylwester Rochalski

2

Najlepiej z reprezentantów naszej szkoły zaprezentował się Sylwester Rochalski, który w kategorii szkół średnich wywalczył wicemistrzostwo. Natomiast  Aleksandra Kowara powtórzyła wynik z ubiegłego roku zajmując trzecie miejsce. Pierwsza piątka zawodników w każdej kategorii w nagrodę otrzymała dyplomy, upominki. Natomiast pierwsza trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Nagrody wręczali dyrektor SP Bolimów Małgorzata Ciężarek oraz radni gminy Bolimów. Dziękujemy wszystkim reprezentantom szkoły i gratulujemy nagrodzonym. Pełna relacja z zawodów na stronie: www.szsskier.cba.pl

Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski.

DSC_1532DSC_1546