16 paź

Mamy 4 drużyny w finale wojewódzkim !!!!

U 8, 10

W dniu  16,17.10.2018 w Godzianowie i Lipcach Reymontowskich odbyły się powiatowe eliminacje  XIX Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody rozgrywano w kategorii U8, U10 i U12 dziewcząt i chłopców.

Zwycięzca  zawodów uzyskiwał awans do turnieju wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców.

Wynik rywalizacji  chłopców U12:      grupa b

SP Maków  –  SP Godzianów   4  :  0

SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór  0 : 4

SP Godzianów   –  SP Dębowa Góra 2 : 1

SP Maków

SP Lipce Reymontowskie

3-4.

SP Nowy Dwór, SP Wysokienice

5-6.

SP Godzianów, SP Strzyboga

7-8.

SP Dębowa Góra, Bolimowskie Orły

Skład: Paweł Pukacz  – Filip Reczulski, Krystian Krupa,  Jakub Mozga, Jakub Szustakowski, Paweł Krupa, Szymon Ebert (SP Lnisno), Adrian Skopiński, Bartosz Jarosiński, Jan Józefecki.

Wynik rywalizacji  chłopców U10:

SP Godzianów   –    Bolimów  1 : 0

Bolimowskie Orły

Skład: Dominik Makowski – Kordian Tuka, Igor Bartosik, Dawid Czechowski, Błażej Mozga, Piotr Józefecki, Bartłomiej Klimek, Jakub Mozga, Nikodem Zieliński, Jakub Krupa.

Dziewczęta U10:

SP Godzianów

Skład: Daria Lipińska – Oliwia Klepaczka, Emilia Markowicz, Liliana Krawczyk, Małgorzata Rosińska, Maria Gołębiowska, Iga Kowalska(SP Lnisno), Marika Krupa, Amelia Mozga.

Wynik rywalizacji  chłopców U 8:

SP Godzianów   –  SP Bolimów  4 : 3

Bolimowskie Orły

Skład: Bartosz Skopiński – Bartosz Mozga, Juliusz Reczulski, Filip Gąsiorowski, Bartosz Dura, Adam Józefecki, Artur Rymarczyk, Adam Sukiennik.

Dziewczęta U8:

SP Godzianów

Skład: Katarzyna Panak – Paulina Czechowska, Karolina Mozga, Natalia Mozga, Pola Rymarczyk, Aleksandra Strzemińska(SP Lnisno).

Naszą szkołę w finale wojewódzkim będą reprezentować 4 drużyny na 6 możliwych. To najlepszy wynik jak do tej pory. Dziewczynki  w kategorii U8 i U10 które nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna. Natomiast chłopcy po zaciętych meczach zwyciężyli rówieśników z Bolimowa.

Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski, Joanna Górajska, Danuta Mozga, Agnieszka Muchyńska, Halina Majka, Ewa Wernikowska.

U8 ch U12 ch U10 ch