29 paź

Tenis stołowy – mistrzostwa szkoły

tenis

W październiku 2018r. w sali tenisa stołowego odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do fazy finałowej mistrzostw awansowali najlepsi zawodnicy z klas VII – VIII oraz III gimnazjum po rozegraniu mistrzostw klasowych.

Rozstawieni uczniowie, to mistrzowie poszczególnych klas i do nich dolosowano rywali. Uczestnicy grali do dwóch wygranych setów.
 
Klasyfikacja dziewcząt:
  1. Julia Głuszek
  2. Izabela Podkoń
  3. Agata Pąśko
  4. Karolina Kielan
 
Klasyfikacja chłopców:
  1. Mateusz Kowara
  2. Maciej Skibiński
  3. Damian Pawłowski
  4. Bartosz Drążkowicz
Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10, a zwycięscy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowi  reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych, które odbyły się 23 października w Makowie.
 
Klasyfikacja końcowa :
chłopcy                                                                                                                                   
1m. Maków 
2m. Głuchów 
3m. Strzyboga 
4m. Wysokienice   
5-6m.Godzianów i Drzewce
 
dziewczęta
1m.Maków 
2m.Strzyboga
3m.Głuchów                                      
4m. Złota 
5-6m. Godzianów i Drzewce
 
Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski