09 lis

Bal jesieni

Exif_JPEG_420

7 X 2018r. odbył się Bal Jesieni. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I – III oraz goście – przedszkolaki z najstarszej grupy. Bal połączony był z akcją charytatywną „Grosz do grosza”.

Uczniowie, wrzucając przysłowiową złotówkę, mogli zjeść pyszne kanapki przygotowane przez wolontariuszki z klasy VI pod kierunkiem p. H. Majki, a tym samym pomóc innym dzieciom. O oprawę muzyczną zadbał p. G. Supera. Dzieci, bawiąc się przy skocznej muzyce, prezentowały jesienne stroje, które oceniało jury. Najpiękniejsze- nagrodzono. Wolontariuszki przygotowały ciekawe konkursy i bawiły się razem z młodszymi. Wszyscy bawili się doskonale. Nad całością imprezy czuwały p. A. Muchyńska i L. Żelazna oraz wolontariusze.