05 gru

Mistrzostwa SP w Godzianowie

tenis_sp_kl-4-6

W listopadzie 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W mistrzostwach udział wzięli uczniowie z klas IV- VI, którzy przebrnęli przez rozgrywki klasowe 6 dziewcząt i 12 chłopców. Uczestnicy rozgrywek grali do dwóch wygranych setów.

Klasyfikacja dziewcząt:
  1. Dominka Lipińska
  2. Oliwia Chmielińska
  3. 3. Małgorzata Klimczyk
  4. 4. Natalia Ceroń
 
Klasyfikacja chłopców:
  1. Szymon Perski
  2. Filip Bartosik
  3. Jakub Mozga
  4. Kacper Zarębski
Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10 a zwycięscy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali wręczyła pani dyrektor  Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą  reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych.
 
Organizatorzy: Robert Duda, Rafał Perski