07 lut

Puchar Wójta 2019 SP I-III

glowne-puchar-1-3W dniu 7.02.2019 w hali sportowej w Godzianowie odbył się  Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w piłce nożnej halowej dla uczniów klas I-III.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel Wydziału Sędziowskiego w Skierniewicach Robert Duda natomiast sędziowie techniczni to Grzegorz Supera pracownik GCKSiB Godzianów i Rafał Perski nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów. Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Godzianów Andrzej Mozga.

Król strzelców: Juliusz Reczulski (Godzianów P.)  –  7 bramek

Najlepsza zawodniczka: Liliana Krawczyk (Kawęczyn)

Najlepszy bramkarz: Maciej Szewczyk (Zapady)

Najlepszy zawodnik: Piotr Józefecki (Byczki)

Skład zwycięskiej drużyny:

Dominik Makowski – Juliusz Reczulski, Bartosz Dura, Filip Gąsiorowski, Natalia Mozga, Paulina Czechowska, Mateusz Kubik, Bartosz Mozga, Piotr Tuka.

W tym roku po raz pierwszy rozegrano Turniej o Puchar Wójta dla uczniów klas I-III i przedszkola. Turniej cieszył się dużą frekwencją. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn i 47 zawodników, siódma drużyna z   Lnisna z powodu choroby zawodników nie przyjechała na turniej. Puchar Wójta wygrała drużyna z Godzianowa prowadzona przez Juliusza Reczulskiego (kapitan). Julek zdobywając 7 bramek został królem strzelców.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczyła Pani Dyrektor ZSO Godzianów Lucja Supera. Wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Puchar i dyplomy zostały wręczone kapitanom drużyn. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jak największych sukcesów sportowych.