12 lut

Alfik Humanistyczny

zdjęcie- Alfik Humanistyczny

W tym roku szkolnym (12.12.2018r.) 33 uczniów ZSO w Godzianowie  – od klasy czwartej szkoły podstawowej  do trzeciej gimnazjum wzięło udział  w polonistycznym konkursie –  Alfik Humanistyczny.

Konkurs ten ma formę testu, w którym jest sprawdzana umiejętność  czytania ze zrozumieniem, wiedza z zakresu gramatyki i ogólna z literatury.

Jak co roku, mamy sukcesy!

Uczennica klasy ósmej – Karolina Czajka zajęła 1. miejsce w województwie łódzkim!

Oliwia Pintara – uczennica trzeciej  klasy gimnazjum zajęła  miejsce 3.

Pozostałe uczennice: Julia Głuszek, Andżelika Śmiechowska, Karolina Farej zajęły 7. miejsce
w województwie łódzkim, Marta Czajka, Weronika Krawczyk – 10.  a Oliwia Sukiennik – 12 miejsce.

Na zdjęciu kolejno od lewej: Julia Głuszek, Oliwia Sukiennik, Weronika Krawczyk, Oliwia Pintara, Karolina Czajka,  Marta Czajka i Karolina Farej.

Wszystkim dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na egzaminie!