08 mar

Turniej o Puchar Wójta Gminy

puchar-wojta-mlodsi

08.02.2019 r. na hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w Piłce Nożnej Halowej klas 7-8 oraz III Gimnazjum.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny.

Lnisno reprezentowała drużyna – SP Lnisno, Byczki – Perły Byczki, Godzianów –  Godzianów oraz Płyćwia – Płyćwia Iskra. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym, a mecz trwał 12 min. Mecze przebiegały zgodnie z zasadą fair play, a nad jej przestrzeganiem czuwał sędzia główny i organizator turnieju Robert Duda oraz sędzia liniowy Rafał Perski. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiały się następująco:

 

MECZ – WYNIK

 • LNISNO – GODZIANÓW 1:3
 • PŁYĆWIA – BYCZKI 0:3
 • BYCZKI – GODZIANÓW 0:4
 • LNISNO – PŁYĆWIA 2:1
 • GODZIANÓW – PŁYĆWIA 7:2
 • BYCZKI – LNISNO 1:1 Karne 1:0

Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna z Godzianowa wygrywając wszystkie swoje mecze z imponującą ilością bramek – 14 ! 

 

Klasyfikacja końcowa:

Drużyna – Punkty – Bramki

 1. GODZIANÓW – 9 – 14
 2. LNISNO – 4 – 4
 3. BYCZKI – 4 – 4
 4. PŁYĆWIA – 0 – 3

Królem strzelców został Maciej Skibiński z Godzianowa, zdobywając 7 bramek. Na najlepszego bramkarza wybrano Konrada Kowalskiego z Byczek. Najlepszą zawodniczką turnieju została Alicja Krupa z Lnisna, a najlepszym zawodnikiem Mateusz Świderek z Byczek.


Zwycięska drużyna z Godzianowa wystąpiła w składzie:

 • Maja Mozga
 • Sylwester Rochalski
 • Maciej Skibiński
 • Bartosz Mozga
 • Mikołaj Markiewicz
 • Mikołaj Jagiełła

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU !