18 mar

Konkurs

GMINNY-KONKURS-SPORT

W dniu 11 i 18 marca w szkole podstawowej w Godzianowie odbyły się „Gminne Konkurs Wiedzy o Sporcie”. W konkursie wzięła udział rekordowa liczba trzydziestu dwóch uczniów 11 dziewcząt, 21 chłopców z klas IV-VI oraz dwudziestu trzech uczniów 13 dziewcząt i 10 chłopców z klas VII, VIII i gimnazjum.

konkurs-wiedzy-o-sporcieUczestnicy mieli do rozwiązania zadania w których były pytania wielokrotnego wyboru, otwarte i skojarzenia. Całkowity czas na rozwiązanie to 25 minut. Maksymalna ilość zdobytych punktów to 40 grupa młodsza i 42 grupa starsza a minimalna ilość punktów za którą przyznawane są punkty do klasyfikacji i oceny z wychowania fizycznego to 15 punktów.

Najlepsi uczniowie „Gminnego Konkursu Wiedzy o Sporcie” klasy IV-VI

Miejsce                                     klasa                  punkty

 1. Kacper  Zarębski                VI                    33 
 2. Dominik Malka                   VI                     32  SP Lnisno
 3. Szymon Białkowski            VI                    31
  Jakub Mozga                      Vb                   31
 4. Adrian Skopiński                IVa                  29
  Maciej Pąśko                      VI                   29
  Antoni ZarębskiVI29
 5. Filip Reczulski                     Vb                  28
 6. Tobiasz Magiera                  VI                    27

Najlepsi uczniowie „Gminnego Konkursu Wiedzy o Sporcie” klasy VII, VIII gimnazjum.

Miejsce                                     klasa                  punkty

 1. Mikołaj Jagiełła               IIIa                 39
 2. Mateusz Kowara            VIII                  30
 3. Oliwia Klepaczka            VIII                  28
 4. Bartosz Drążkowicz        VII                  25
  Weronika Krawczyk        IIIa                  25

Zwycięzcami konkursów po raz drugi zostali Kacper Zarębski z klasy VI i Mikołaj Jagiełła. Po raz pierwszy konkurs miał rangę gminną a najwyżej sklasyfikowany uczeń z SP Lnisno to Dominik Malka, który zajął drugie miejsce. Biorąc pod uwagę tylko dziewczęta to najlepszy wynik osiągnęły Zuzanna Kozłowska w grupie młodszej i Oliwia Klepaczka w grupie starszej . Najlepsi uczniowie konkursu otrzymali  nagrody, które wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrody ufundował sklepik uczniowski i Rada Rodziców.

Organizatorzy konkursu: Robert Duda, Rafał Perski