13 cze

Artystyczne harce

artystyczne-harce-2019-1

Choć aura okazała się niesprzyjająca, to 13 czerwca 2019 r. społeczność godzianowska spotkała się w Gminnym Ośrodku Kultury, aby zobaczyć „Artystyczne harce” – widowisko przygotowane przez klasę 8., III gimnazjum, koło teatralne i przedszkolaków.

Pierwszym punktem programu było przedstawienie pt. „Moralności pani Dulskiej – wariacje uczniowskie”,  które spotkało się z bardzo dobrym odbiorem. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne i taneczne. Repertuar był bardzo różnorodny: od mocnego rockowego brzmienia po liryczne i ludowe wykonania. Przybyli gości nagrodzili aktorów gromkimi brawami  wsparli datkami przeznaczonymi na rozwój szkoły oraz skosztowali smakołyków dostępnych w kawiarence.

artystyczne-harce-2019-2 artystyczne-harce-2019-3