14 wrz

Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

sieto-kwiatow-owocow-i-warzyw-2019-smallJak co roku, uczniowie wzięli udział w paradzie z okazji skierniewickiego święta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas trzecich i czwartej.

Ponieważ hasło tegorocznej parady brzmiało: „W rytmie natury”, dzieci przebrały się za cztery pory roku, uczniowie klasy IV byli  wiosną  a trzecich – latem, jesienią i zimą.

Stroje dzieci –  kolorami i rekwizytami podkreślały bogactwo natury o każdej porze roku, co można podziwiać na zdjęciach.

Dzieci nie zapomniały o zabraniu dobrych humorów i uśmiechów, dzięki czemu wypadliśmy wspaniale, tym bardziej, że wspierała ich swoją obecnością  p. dyrektor – L. Supera oraz wychowawcy i nauczyciele :  p. J. Górajska, p. A. Muchyńska i p. M. Miazek oraz p. M. Jaskuła i  p. J. Madany.

W paradzie towarzyszyli nam przedstawiciele władz naszej gminy i Orkiestra Dęta pod kierownictwem p. Sławomira Trochonowicza.