08 paź

Indywidualne biegi przełajowe.

biegi-przelajowe-2019_2

W dniu 23.09.2019 na Stadionie przy Szkole Podstawowej w Makowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które zainaugurowały współzawodnictwo sportowe SZS szkół powiatu skierniewickiego 2019/2020.

Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów w kategorii dzieci.

Szkoła Podstawowa rocznik 2007 i młodsi

Dystans 1000 metrów

Dziewczęta:

  • Aleksandra Czechowska – 10 miejsce

Chłopcy:

  • Dawid Czechowski – 7 miejsce

Pierwsza piątka zawodników w każdej kategorii w nagrodę otrzymała dyplomy, upominki. Natomiast pierwsza trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Zwycięzcy każdego z biegów otrzymywali pamiątkowe statuetki. Pełna relacja z zawodów na stronie: www.szsskier.cba.pl.
Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekun: Robert Duda

biegi-przelajowe-2019_1