14 paź

,,Po witaminki do sadu”

Hisilicon Balong

Dnia 4 października 2019 r. pojechaliśmy na wycieczkę do sadu  do Stefanowa. Pan sadownik opowiedział nam, jakie prace wykonuje sadownik w sadzie w poszczególnych porach roku. Zademonstrował nam maszyny i narzędzia, które wykorzystuje w sadzie. Mogliśmy też posmakować śliwek, które samodzielnie zerwaliśmy.

Następnie piekliśmy kiełbaski, chlebek i śliwki na ognisku. Nie było to takie łatwe, ale udało się każdemu popróbować tych smakołyków. Ostatnim punktem programu naszej wycieczki był spacer po lesie. Pełni świeżego powietrza w płucach, orzeszków bukowych w kieszeniach, grzybów i śliwek w plecakach wróciliśmy do szkoły.  To była fajna wycieczka. Informują was o tym uczniowie klasy I i klas II.

Hisilicon Balong Hisilicon Balong Hisilicon Balong Hisilicon Balong