25 paź

Mamy drużynę w finale wojewódzkim!

tymbark-powiat-2019

W dniach  17,18 i 22.10.2019 w Godzianowie na boisku Orlik odbyły się powiatowe eliminacje  XX Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody rozgrywano w kategorii U8, U10 i U12 dziewcząt i chłopców. Zwycięzca  zawodów uzyskiwał awans do turnieju wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców.

Dziewczęta U8:
SP Godzianów – Gmina Lipce Reymontowskie            2 : 4

1. Gmina Lipce Reymontowskie
2. SP Godzianów
Skład: Oliwia Rosińska(SP Lnisno) – Wiktoria Bednarek, Ewa Klimek, Aleksandra Kowalska (SP Lnisno), Maja Lach(SP Lnisno), Maria Kranik(SP Lnisno).

Chłopców U 8:
GOKSiR  Lipce Reymontowskie –  SP Godzianów       2 : 0
SP Godzianów – FOOTBOLAKI Bolimów                     3 : 1
SP Godzianów  –  SP Strzyboga                                   2 : 0

1. GOKSiR  Lipce Reymontowskie
3. SP Strzyboga
4. FOOTBOLAKI Bolimów

Skład: Adam Józefecki – Bartosz Mozga, Antoni Dziąg, Albert Rudzki, Dawid Białkowski, Wojciech Bińczyk, Alan Roguski, Piotr Tuka, Przemysław Pukacz.

Dziewczęta U10:

1. SP Godzianów
Skład: Katarzyna Panak – Paulina Czechowska, Karolina Mozga, Natalia Mozga, Pola Rymarczyk, Iga Kowalska(SP Lnisno), Aleksandra Strzemińska(SP Lnisno), Zuzanna Czajka(SP Lnisno), Maja Obrycka (SP Lnisno).

Wynik rywalizacji  chłopców U10:
SP Lipce Reymontowskie  –  SP Godzianów     0 : 5
SP Godzianów   –  FOOTBOLAKI Bolimów       2 : 3
SP Godzianów   –   SP Wysokienice                  8 : 0
SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór                    5 : 1

1. FOOTBOLAKI Bolimów
3. SP Nowy Dwór
4. SP Lipce Reymontowskie
5. SP Wysokienice

Skład: Bartłomiej Klimek, Nikodem Zieliński – Błażej Mozga, Piotr Józefecki, Jakub Mozga, Juliusz Reczulski, Bartosz Skopiński, Maciej Szewczyk, Michał Ceroń, Przemysław Jagiełło.

Wynik rywalizacji dziewcząt U12:
SP Godzianów  –  SP Sierakowice                     5 : 0
SP Godzianów  –  SP Głuchów                           1 : 2

1. SP Głuchów
3. SP Sierakowice

Skład: Maria Szewczyk – Daria Lipińska, Emilia Markowicz, Liliana Krawczyk, Małgorzata Rosińska, Amelia Karalus, Milena Kowara.

Wynik rywalizacji  chłopców U12 gr. B:
SP Godzianów   –    FOOTBOLAKI Bolimów    0 : 1
SP Wysokienice   –   SP Godzianów                  0  :  4

1. SP Wysokienice
2. SP Nowy Dwór
3. SP Lipce Reymontowskie, FOOTBOLAKI Bolimów
4. SP Godzianów, SP Sierakowice

Skład: Dominik Makowski  – Filip Reczulski, Kordian Tuka, Igor Bartosik, Dawid Czechowski,  Jakub Szustakowski,  Jan Józefecki, Bartosz Jarosiński.

Naszą szkołę w finale wojewódzkim będzie reprezentować drużyna dziewcząt w kategorii U10. Dziewczynki nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna. Gratulujemy dziewczynkom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.  Natomiast pozostałym drużynom zabrakło niewiele do awansu ponieważ zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach oprócz najstarszych chłopców. Wszyscy uczestnicy jubileuszowej XX edycji turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski.