12 lis

Z życia klasy pierwszej

klasa1-2019-1

Klasa I liczy 20 uczniów.
Pierwsze bardzo ważne wydarzenie dla naszej klasy to spotkanie uczennic z klasy I – Madzi i Natalki z Prezydentem Panem Andrzejem Dudą oraz Panią Prezydentową podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

klasa1-2019-2

Dzień chłopaka w naszej klasie

Pani z Rady Rodziców przyniosła dla chłopców upominki z okazji Dnia Chłopaka oraz dla nas wszystkich pyszny tort Smerfny, który sama zrobiła. Była to bardzo miła chwila zwłaszcza dla chłopców.

klasa1-2019-3klasa1-2019-4

Ślubowanie

Kolejne bardzo ważne wydarzenie to 14.10.2019 r. ŚLUBOWANE i PASOWANIE NA UCZNA KL. I. Klasa I przygotowała przedstawienie dla wszystkich gości. Następnie odbyło się uroczyste  Ślubowanie i Pasowanie na ucznia. Dzieci otrzymały upominki od władz naszej Gminy Pana Wójta A. Mozgi  i Pani H. Karalus Przewodniczącej RG. Następnie dzieci brały udział w otwarciu ogródka przyszkolnego. Antoni Dziąg przecinał wstęgę w imieniu klasy I. Na zakończenie był słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Zapamiętamy ten dzień!!!

klasa1-2019-5klasa1-2019-6klasa1-2019-7

Ważni goście

Dnia 17.10.2019r. naszą klasę odwiedziły Panie z BS w Godzianowie. Panie opowiedziały dzieciom o banku. Następnie każdy uczeń otrzymał od Pań upominek z okazji Ślubowania. Dzieci zaprosiły Panie z banku  na kolejne spotkanie.

Created with GIMP

Spotkanie z policjantem

Dnia 18.10.2019 r. gościliśmy w klasie policjantki Panią Małgorzatę i Panią Katarzynę z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze i w szkole w ramach programu edukacyjnego ,,Odblaskowe pierwszaki’’. Na koniec dzieci otrzymały odblaski, a Panie policjantki wykonaną przez dzieci laurkę. Było to bardzo miłe spotkanie.

klasa1-2019-9

Wychowawczyni klasy I – Danuta Mozga