22 lis

Godzianowski Bieg Niepodległości

bieg-niepodleglosci-2019-glowne

W dniu 11 listopada 2019 na Gminnym Stadionie Sportowym w Godzianowie odbył się Godzianowski Bieg Niepodległości. W biegu wystartowali uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i osoby dorosłe z Drzewiec i Godzianowa. Nasza szkoła była reprezentowana przez liczną grupę zawodników. Uczestnicy mieli do pokonania dystanse od 211 m. do 1918 metrów w kategorii OPEN.

Nasi reprezentanci w biegu niepodległości:                      

Kategoria przedszkole :

Dziewczęta :

Chłopcy:

Karalus Milena

Studniarek Krzysztof

Malka Nadia

Bartosik Jan

Karalus Liliana

Rzeźnikowski Ksawery

 

Murgrabia Wiktor

 

Józefecki Fabian

 

Malka Jakub

Kategoria klasy I – III:

Dziewczęta :

Chłopcy:

 Szczechowicz Zuzanna

Ceroń Michał

Czechowska Paulina

Józefecki Piotr

Mozga Natalia

Szewczyk Maciej

Skopińska Weronika

Łyszkowicz Oskar

 Antoniak Zofia

Skopiński Kacper

 Rymarczyk Pola

Pukacz Przemysław

 Łyszkowicz Oliwia

Rymarczyk Artur

 Józefecka Maja

Mozga Bartosz

 Panak Katarzyna

Rudzki Albert

 

Józefecki Adam

 

Tuka Piotr

 

Dziąg Antoni

 

Krupa Maciej

 

Masłocha Maciej

Kategoria klasy IV – VI:

Dziewczęta:

Chłopcy:

Duda Agata

Czechowski Dawid

Szczechowicz Julia

Skopiński Adrian

Depta Alicja

Iwańczyk Adam

Antoniak Marysia

Reczulski Filip

Skopińska Nadia

Murgrabia Kamil

Gołębiowska Maria

Skopiński Szymon

Meszka Katarzyna

Kijo Bartłomiej

Rosińska Małgorzata

Jarosiński Bartłomiej

Krawczyk Lilianna

Duda Eryk

Sukiennik Maja

 

Krawczyk Patrycja

 

Markowicz Emilia

 

Kategoria Klasy VII – VIII:

Dziewczęta:

Chłopcy:

 Szychowska Aleksandra

Skibiński Maciej

 

Mozga Bartosz

 

Głuszek Mateusz

 

Zarębski Kacper

 Kategoria Open :

Dziewczęta:

Chłopcy:

 

Józefecki Arkadiusz

 

Duda Robert

 

Perski Rafał

Bieg miał charakter symboliczny, uczczenie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieg był podzielony na 5 kategorii wiekowych z uwzględnieniem podziału na dziewczęta i chłopców. Wszyscy uczestnicy przed biegiem odśpiewali hymn polski.  Pogoda sprzyjała biegaczom, we wszystkich kategoriach pobiegło łącznie 78 uczestników.  Organizatorami biegu byli UKS „Żak” Godzianów który ufundował nagrody dla uczestników i ZSO Godzianów. W nagrodę wszyscy biegacze otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe medale a także punkty do klasyfikacji na Najlepszego Sportowca Szkoły. Zwycięzca każdego z biegów dodatkowo otrzymał pamiątkową statuetkę. Bieg przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego w ZSO Godzianów Rafał Perski i Robert Duda. Podziękowania dla pani dyrektor Lucji Supery i Grzegorza Supery, którzy pomogli sprawnie przeprowadzić zawody.

Dziękujemy naszym zawodnikom za uczczenie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i godne reprezentowanie szkoły  !