12 gru

Grant

projekt-iceland-1.109. grudnia 2019 r. dotarła do nas bardzo dobra informacja: nasza szkoła otrzymała grant w ramach Funduszy Norweskich i EOG

Nasz projekt we współpracy z norweską szkoła partnerską  Alvøen Skole: W jaki sposób wspierać nauczyciela w XXI wieku? został bardzo wysoko oceniony przez ekspertów FRSE. Realizacja założeń zawartych we wniosku umożliwi nam rozpoczęcie kontaktów międzynarodowych i przybliży naszych uczniów do mobilności zagranicznych. Mam nadzieję, że pomyślny przebieg tego projektu pomoże nam zorganizować w przyszłości wymiany, dzięki którym uczniowie ZSO wyjadą do Norwegii, aby poznać tamtejsze warunki nauki, styl życia i wykorzystać znajomość języka angielskiego w praktyce.
W ramach naszego projektu pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową, co pozwoli osiągnięcie głównego celu, jakim jest poprawa jakości pracy w określonych obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.

projekt-iceland-2