10 lut

Wyróżnienia sportowe za rok 2019

wyroznienia-lzs-2019-20_1

19 stycznia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyła się uroczystość podsumowania Roku Sportowego 2019. Młodzi ludzie, ich trenerzy, nauczyciele w-f, działacze, miłośnicy sportu tworzą historię życia sportowego Powiatu Skierniewickiego.

To właśnie im podziękowano wręczając odznaki, statuetki i ryngrafy. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, którzy zostali nagrodzeni w kategorii piłka nożna to Aleksandra Szychowska oraz absolwenci szkoły Mateusz Kowara i Tomasz Kowara. Pani Lucja Supera Dyrektor ZSO w Godzianowie otrzymała pamiątkowy ryngraf za rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży w naszym regionie. Trenerowi drużyny młodzieżowej POGOŃ Godzianów Dariuszowi Lipińskiemu przyznano Honorową Odznakę OZPN w Skierniewicach. Natomiast nauczycielowi wychowania fizycznego oraz trenerowi w klubie POGOŃ Godzianów Robertowi Dudzie została przyznana przez Prezydium Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS Złota Odznaka Honorowa LZS „za wybitne zasługi dla rozwoju kultury fizycznej i turystyki na wsi”. Aż sześciu reprezentantów naszej gminy zostało wyróżnionych podczas uroczystej Gali Sportowej. Mamy nadzieję że za rok będzie podobnie, a może jeszcze lepiej.

wyroznienia-lzs-2019-20_2