14 lut

DZIEŃ BABCI I DZIADKA ORAZ ZABAWA CHOINKOWA.

dzien-babci-i-dziadka-2019-2020_3

Dnia 1 lutego 2020 r w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się występami uczniów klas I- III.

Tematem przewodnim były piosenki i tańce ludowe np. : kujawiak, trojak i polka. Były wiersze i piosenki dla najmilszych gości oraz krótkie przedstawienie ,,O pomaganiu’’, które nawiązywało do pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym. Następnie do godz.15.00 odbyła się zabawa połączona z poczęstunkiem. Rodzice uczniów z klas I- III upiekli pyszne ciasta. Uczniowie klas starszych z P. A. Kamieniarz zorganizowali kawiarenkę . Dzieci zaprosiły tam swoje babcie i dziadków na ciasto i kawę. Dochód  przeznaczony był na cel charytatywny. Wszyscy świetnie się bawili.

dzien-babci-i-dziadka-2019-2020_2 dzien-babci-i-dziadka-2019-2020_1