27 lut

Puchar Dyrektora GCKSiB w Godzianowie

Puchar-Dyrektora-GCKSiB-w-Godzianowie

6 lutego 2020 w hali sportowej w Godzianowie odbył się Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury Sportu i Biblioteki w Godzianowie w Halową Piłkę Nożną roczniki 2010 i młodsi.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. Turniej prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z ZSO w Godzianowie Robert Duda, Rafał Perski wspólnie Grzegorzem Superą pracownikiem GCKSiB.

  Klasyfikacja końcowa:

Lp.

Drużyna

Punkty

1.

Byczki

13

2.

Godzianów Biali

10

3.

Godzianów Pomarańczowi

9

4.

Płyćwia

4

5.

Zapady

3

6.

Kawęczyn

2

Król strzelców: Juliusz Reczulski (Godzianów P.) 

Najlepsza zawodniczka: Małgorzata Rosińska (Kawęczyn)

Najlepszy bramkarz: Filip Gąsiorowski (Godzianów P.) 

Najlepszy zawodnik: Piotr Józefecki (Byczki)

Najładniejsza bramka: Liliana Krawczyk (Kawęczyn)

 

Skład zwycięskiej drużyny:

Bartłomiej Klimek – Piotr Józefecki, Konrad Głuszek, Maja Józefecka, Pola Rymarczyk, Atrur Rymarczyk, Antoni Dziąg, Adam Józefecki, Ewa Klimek.

W tym roku po raz drugi rozegrano turniej piłki nożnej dla uczniów klas I-III tym razem pod patronatem Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie. Turniej cieszył się dużą frekwencją. W rozgrywkach wzięło udział 48 zawodników w sześciu drużynach. Puchar Dyrektora GCKSiB wygrała drużyna z Byczek prowadzona przez Piotra Józefeckiego (kapitan), który został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, drużyny puchary. Wyróżniający się zawodnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor GCKSiB Godzianów Anna Mozga. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jak największych sukcesów sportowych.