02 lip

Paweł Bachura uczeń ZSO w Godzianowie zwycięzcą Youngstera

youngster-1

Program YOUNGSTER jest programem wspierającym kompetencje językowe młodzieży  i adresowany jest do uczniów klas ósmych ze szkół wiejskich. Organizatorem tego programu jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W Szkole Podstawowej w Godzianowie program działa już od kilku lat.

Koniec roku szkolnego to również podsumowanie pracy w projekcie. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniowie biorący udział w Youngsterze otrzymali Certyfikaty uczestnictwa a ci, którzy dokonali największego progresu otrzymali również nagrody rzeczowe lub zaszczytny tytuł i dyplom YoungSTAR. Byli to Kamil Meszka, Mateusz Perski, Marcel Mozga oraz Bartosz Mozga. Uczniowie ci należą do elitarnej grupy, która uzyskała najlepsze wyniki w całej Polsce.

Zwycięzcą tegorocznej edycji został uczeń naszej szkoły Paweł Bachura. To on otrzymał nagrodę główną wartą 2.500 złotych, którą będzie mógł przeznaczyć na cele edukacyjne. Serdecznie gratulujemy!