15 gru

Pracownia przyrodnicza

logo_f

W Zespole Szkół Ogólnokształcących powstanie 3 pracownia przyrodnicza współfinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Pierwsza pracownia została oddana do użytku w 2015r (mieści się budynku A), druga pracownia to „Ogród zmysłów” przy szkole oddany do użytku w 2019r. W tym roku konkursu pn. "Nasze Ekologiczne Pracownie" został rozstrzygnięty w październiku i nasza szkoła znalazła się na liście laureatów konkursu. Całkowity koszt zadania to 57 336 zł,  z czego dofinansowanie z WFOŚiGW w Łodzi wynosi 50 000 zł. Nowa pracownia powstanie w budynku B, już zaczęły się prace. Tak będzie wyglądała nowa pracownia (wizualizacja), zostanie wyposażona w nowe meble, pomoc dydaktyczne i sprzęt TIK oraz rośliny.

pracownia-przyrodnicza-2020-1