16 mar

Młodzi w Pałacu

mlodzi-w-palacu-2021

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to dialog o sprawach i przyszłości młodych ludzi. Na takim spotkaniu w dniu 3 lutego br. uczestniczyła pani Lucja Supera i pani Paulina Bednarek oraz przedstawiciele Zarządu Głównego LOP z Warszawy. 

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami Ligi Ochrony Przyrody, by wspólnie rozmawiać o działalności edukacyjnej wśród dzieci i młodzieży w zakresie ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
 
Debatowano o Rajdzie z okazji Dnia Ziemi dla uczniów i nauczycieli – członków szkolnych kół Ligi Ochrony Przyrody, Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej, której celem jest poszerzanie tematyki ekologicznej i przyrodniczej wśród dzieci i młodzieży czy o powstającej Straży Ligi Ochrony Przyrody.

mlodzi-w-palacu-2021-2