28 sty

Dwie drużyn na podium!

2022-ID-koszykowka-glowna

Dnia 25 stycznia 2022 w hali sportowej w Nowym Dworze odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiły się 2 drużyny a chłopców 3. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

• SP Nowy Dwór – SP Godzianów        4 : 18

Klasyfikacja:

1. SP Godzianów
2. SP Nowy Dwór
Skład: Daria Lipińska, Maria Szewczyk, Julia Szczechowicz, Amelia Mozga, Tola Panak, Małgorzata Rosińska, Milena Kowara, Gabriela Muruk, Zuzanna Szczechowicz, Nadia Skopińska
Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:
  • SP Godzianów – SP Nowy Dwór          16 : 2
  • SP Kowiesy – SP Godzianów                4 : 4  po dogrywce 6 : 4
Klasyfikacja:
1. SP Kowiesy
2. SP Godzianów
3. SP Nowy Dwór
Skład: Dawid Czechowski, Dominik Makowski, Juliusz Reczulski, Błażej Mozga, Dawid Pejski, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Piotr Józefecki, Maciej Masłocha, Nikodem Zieliński, Maciej Szewczyk, Oskar Łyszkowicz.
Bardzo dobry występ naszych drużyn, dziewczęta na pierwszym a chłopcy na drugim stopniu podium w zawodach powiatowych w koszykówce. W nagrodę otrzymujemy pamiątkowe medale oraz puchar. Brawo dla naszych drużyn, w następnych zwodach liczymy na podobny wynik.
Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska.