21 mar

Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż

2022-mistrzostwa-szkoly-skok-wzwyz-glowna

Pierwszego dnia wiosny 21 marca 2022 roku w hali Sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Godzianowa w skoku wzwyż.

W mistrzostwach wystartowali uczniowie od klasy I do klasy VIII z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Klasyfikacje:
Szkoła Podstawowa klasy I-III

2022-wzwyz-klasy-1-3

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

2022-wzwyz-klasy-4-6

Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII

2022-wzwyz-klasy-7-8

W Mistrzostwach szkoły wystartowało 48 uczestników. Najwięcej zawodników rywalizowało w kategorii chłopców kl. I-III, siedemnastu. Brawo dla wszystkich uczestników, którzy w pierwszy dzień wiosny (Dzień Wagarowicza) postanowili stanąć do rywalizacji sportowej. Organizatorami zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie wraz ze sklepikiem szkolnym, który ufundował dla wszystkich uczestników pakiet energetyczny (baton, napój). Dyplomy i pamiątkowe medale najlepszym zawodnikom wręczyła Pani dyrektor Lucja Supera. Wszyscy uczestnicy otrzymali punkty do klasyfikacji na „Najlepszy Sportowiec Szkoły”.

Opiekunowie: Danuta Mozga, Agnieszka Muchyńska, Lidia Żelazna, Joanna Górjska, Robert Duda.