23 lis

Mistrzostwo chłopców w piłce ręcznej!

2022-pilka-reczna-igrzyska-glowna

Dnia 14 listopada 2022 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji dziewcząt i chłopców zgłosiło się po 7 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

• SP Lipce Reymontowskie  –  SP Godzianów 2-0
  • SP Wysokienice  –  SP Godzianów  1-1     K: 0 – 1

Klasyfikacja:

1.   SP Głuchów
2.    SP  Wysokienice
3.    SP  Kowiesy
4.    SP  Lipce Reymontowskie
5-6. SP Dębowa Góra, SP Godzianów
7.    SP  Nowy Dwór

Skład: Maria Bednarek – Marika Krupa, Amelia Mozga, Oliwia Łyszkowicz, Maja Józefecka, Zuzanna Szczechowicz, Katarzyna Panak, Adrianna Kowalczyk, Milena Mozga.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: gr A

• SP Godzianów – SP Nowy Dwór                   3 – 0
  • SP Lipce Reymontowskie – SP Godzianów    0 – 5
  • SP Godzianów – SP Dębowa Góra               8 – 0

Finał:

• SP Głuchów – SP Godzianów        0 – 3

Klasyfikacja:

1.    SP Godzianów
2.    SP Głuchów
3.    SP Kowiesy
4.    SP Nowy Dwór
5-6.    SP Dębowa Góra, SP Białynin
7.    SP Lipce Reymontowskie

Skład: Juliusz Reczulski – Błażej Mozga, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Bartosz Skopiński, Przemysław Jagiełło, Maciej Szewczyk, Oskar Łyszkowicz, Dawid Pejski, Konrad Głuszek.

Rewelacyjne zawodowy zagrali chłopcy, którzy bez straty bramki wygrali turniej. Dziewczętom nie wyszedł pierwszy mecz i to zaważyło że nie wyszły z grupy. W nagrodę chłopcy otrzymali pamiątkowe medale, puchar oraz dyplom, które wręczyli wójt gminy Godzianów Andrzej Mozga, pani dyrektor Lucja Supera i koordynator sportu Powiatu Skierniewickiego Sławomir Supera. Nasza drużyna uzyskała prawo reprezentowania powiatu w półfinale wojewódzkim.

Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska.