25 lis

Chłopcy wicemistrzami Powiatu!

2022-unihokej-igrzyska (2)

W dniu 23.11.2022  w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Igrzyska Dzieci zostały zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiło 5 a chłopców 6 drużyn. Zwycięzcy zawodów uzyskiwali awans do półfinału wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez chłopców.

Wyniki rywalizacji naszych chłopców gr: B

• SP Bolimów –  SP Godzianów        1 – 0
  • SP Godzianów – SP Trzcianna       1 – 0

Mecze fazy finałowej:

• SP Michowice –  SP Godzianów     1 – 1
  • SP Godzianów – SP Białynin          2 – 0

Końcowa kolejność chłopców:

1.    SP Bolimów
2.    SP Godzianów
3.    SP Michowice
4.    SP Białynin
5-6. SP Drzewce, SP Trzcianna

Skład: Bartłomiej Klimek– Błażej Mozga, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Maciej Szewczyk, Oskar Łyszkowicz, Dawid Pejski, Dominik Maj.

Bardzo dobry występ naszych chłopców, po mistrzostwie w piłce ręcznej tym razem wicemistrzostwo w unihokeju. Nasza drużyna otrzymała w nagrodę puchar oraz pamiątkowe medale.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2022-unihokej-igrzyska (1)