07 lis

Trzecie z rzędu Mistrzostwo Powiatu w unihokeju !!!

unihokej_sp_powiat

Dnia 7.11.2017  w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. 

Czytaj więcej




07 lis

Trzecie z rzędu Mistrzowo Powiatu w unihokeju !!!

unihokej_powiat

Dnia 7.11.2017 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. 

Czytaj więcej




25 paź

Zawody szkolne w tenisie stołowym

tenis_stoł_szkolne

W październiku 2017 r. w sali tenisa stołowego odbyły się Mistrzostwa ZSO Godzianów w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do fazy finałowej mistrzostw awansowali najlepsi zawodnicy z klas VII SP oraz II i III gim. po rozegraniu mistrzostw klasowych. Rozstawieni uczniowie, to mistrzowie poszczególnych klas i do nich do losowano rywali. Uczestnicy grali do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej




17 paź

Z podwórka na stadion – powiat

Wynik rywalizacji  chłopców U12:     
Grupa A
SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór  0 : 6
SP Godzianów   –  SP Lipce Reymontowskie 0 : 8
Końcowa klasyfikacja: 
1. SP Lipce Reymontowskie 
2. SP Wysokienice 
3-4. SP Nowy Dwór, SP Maków
5-6. SP Godzianów
Skład:  Tobiasz Magiera – Filip Bartosik, Antoni Zarębski, Kacper Zarębski, Krystian Krupa, Paweł Pukacz, Jakub Mozga, Dominik Malka(SP Lnisno), Szymon Ebert (SP Lnisno).
 
Wynik rywalizacji  dziewcząt U12: 
SP Głuchów  –  SP Godzianów   8 : 0
SP Godzianów – Gmina Lipce Reymontowskie 0 : 6
Końcowa klasyfikacja: 
1. SP Głuchów 
2. Gmina Lipce Rey.
3. SP Godzianów
Skład: Zuzanna Mierzejewska – Oliwia Chmielińska, Natalia Ceroń, Dominika Lipńska, Patrycja Markowicz, Oliwia Mierzejewska, Małgorzata Klimczyk.
 
Wynik rywalizacji  chłopców U10:     
Grupa B
SP Godzianów   –   SP Bolimów  0 : 5
SP Godzianów   –  SP Wysokienice 3 : 1
Końcowa klasyfikacja: 
1. SP Bolimów 
2. SP Nowy Dwór
3. Gmina Lipce Rey.
4. SP Godzianów
5. SP Wysokienice
Skład: Janek Józefecki – Filip Antoniak, Kordian Tuka, Adrian Skopiński, Bartosz Jarosiński, Jakub Szustakowski, Igor Bartosik, Gracjan Chmieliński.
 
Wynik rywalizacji  dziewcząt U10: 
SP Godzianów – Gmina Lipce Reymontowskie 3 : 0
Końcowa klasyfikacja: 
1. SP Godzianów
2. Gmina Lipce Rey.
Skład: Daria Lipińska – Oliwia Klepaczka, Amelia Karalus, Emilia Markowicz, Liliana Krawczyk, Małgorzata Rosińska, Maja Klepaczka, Maria Gołębiowska, Natalia Zarębska.
 
Naszą szkołę w finale wojewódzkim będą reprezentować najmłodsze dziewczynki  U8, które nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna oraz dziewczynki w kategorii U10, które wygrały finał z dziewczynkami z Gminy Lipce Reymontowskie.
Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska, Danuta Mozga, Agnieszka Muchyńska, Lidia Żelazna, Ewa Wernikowska.
 



Styczeń - 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Kontakt

ZSO GODZIANÓW

Adres: Godzianów
ul. Sportowa 4
96-126 Godzianów

tel. 046 831-11-23
e-mail: zsogodz@poczta.onet.pl