Rok szkolny 2012/2013


Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 0 of 720 bytes in /wp-content/plugins/nextcellent-gallery-nextgen-legacy/lib/image.php on line 73

ZOO w Płocku

Wycieczka do Maurzyc

III Regionalny Przegląd Pieśni Patroitycznej oraz Zaprzysiężenie Strzelców

IX Międzyszkolny Turniej Gimnazjalisty

Dzień profilaktyki

W pierwszy dzień wiosny przypadający na 21 marca jak co roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Obchodzony był pod hasłem "Jesteśmy bezpieczni".
Uczniowie naszego zespołu bawili się podczas występów przygotowanych przez starszych i młodszych uczniów. Brali udział w różnorodnych zajęciach praktycznych i konkursach.

Poniżej zamieszczamy kilka fotografii z tej imprezy szkolnej:)

Nasze Palmy na konkursie w Łowiczu

Nasze LO na Targach Edukacyjnych w Skierniewicach

01 MARCA – NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zabawa choinkowa w naszej szkole

Dnia 19.01.2013 r. odbyła się zabawa choinkowa na którą uczniowie klas I-III zaprosili Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Najpierw była wspólna zabawa przeplatana konkursami przygotowanymi przez uczniów naszego liceum. Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni do kawiarenki. Tam wnuczęta kupowały swoim babciom i dziadkom smaczne ciasta pieczone przez rodziców. Dzieci również miały swój posiłek. Na zakończenie imprezy choinkowej odbyło się przedstawienie przygotowane przez dzieci z koła teatralnego pod opieką pań: Danuty Mozgi i Haliny Majki. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły w strojach regionalnych poloneza i poleczkę oraz śpiewały piosenki. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało i było nagrodzone brawami. Na zakończenie pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom oraz wręczyła medal i dyplom babci najbardziej zaangażowanej w życie szkoły. Była to P. Grażyna Zbudniewek. Na zakończenie dzieci poczęstowały miłych gości słodyczami.

Obchody "Narodowego Święta Niepodległości"

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

Nadanie imienia "Jana Pawła II" naszemu Gimnazjum

Pielgrzymka szkół im Jana Pawła II – Częstochowa 2012

Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw 2012

Sprzątanie świata 2012

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013